Kúpiť hrazdy a bradlá – e-shop

Sprievodca výberom
hrázd


Hrazdy a bradlá  >  Ako vylepšiť izbu teenagera športovca? Kúpte mu na Vianoce hrazdu

Ako vylepšiť izbu teenagera športovca? Kúpte mu na Vianoce hrazdu

Vymyslieť dobrý vianočný darček pre teenagera, to je často komplikované! Ak je však športovo založený, mohla by sa mu do izby hodiť hrazda.

Domáce hrazdy sú skvelé posilňovacie pomôcky, montované do dverí, prípadne pripevňované na rebriny alebo na strop. Vlastnou váhou sa na nich posilňujú predovšetkým svaly rúk a brucha. 

Hrazda je bezpečná forma posilňovania, vhodná práve pre dospievajúcich, ktorí sa ešte vyvíjajú, a môžu si tak účinne spevňovať celú hornú časť tela. Túto pomôcku využijú kulturisti, športoví lezci, atléti, gymnasti či hokejisti pre posilňovanie rúk.

A tu sú konkrétne tipy na darčeky - hrazdy

Aj napriek tomu, že je posilňovanie prospešné, dohliadnite, aby si ním Váš teenager nepret'ažil organizmus. V tomto veku je dôležitá hlavne všestrannosť prevádzkovaných športov. Plné zaťaženie posilňovaním sa odporúča až medzi 20 až 30 rokom, kedy v ňom mladí muži - aj vďaka predchádzajúcemu rozumnému tréningu - dosahujú najlepšie výsledky.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 5. 11. 2014


Odporúčame hrazdy a bradlá


Ďalšie novinky

Multifunkčná posilňovacia hrazda

Najvyššiu kvalitu vo svojej kategórii predstavuje multifunkčný posilňovací hrazda s robustnou oceľovou konštrukciou a bohatým príslušenstvom. Dobrý tip pre každého prevádzkovateľa fitness centra, ktorý chce svojim návštevníkom ponúknuť všestranné vyžitie.

29. 3. 2014

všetky novinky